top of page

Diğer Bas Konuş Sistemleri ile Farklarımız
DİĞER BAS KONUŞ SİSTEMLERİ İLE FARKIMIZ?


TED Bilişim olarak sunduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerimiz’de öne çıkan birçok farklılar bulunmaktadır. Bazı Bas Konuş sağlayıcıları sadece sesli haberleşme sağlarken bazılarında Canlı Video Paylaşımı bulunmaktadır. Sunmuş olduğumuz çözümlerimizde Sesli Bas Konuş özelliklerinin yanı sıra gelişmiş Canlı Video Paylaşımı özellikleri de yer almaktadır.


İhtiyaca Göre Özelleştirilebilir ve Geliştirilebilir

Her sektörün farklı ihtiyaçları olduğu gibi aynı sektördeki firmaların bile zaman zaman proje veya operasyonlarına bağlı olarak farklı haberleşme ihtiyaçları olabiliyor.

Bir Elektrik Dağıtım Şirketi ile bir Özel Güvenlik Şirketinin haberleşme ihtiyaçlarının farklı olması normaldir, aynı Elektrik Dağıtım Şirketinin merkezi operasyonları ile arazideki operasyonlarının arasında da farklı ihtiyaçlar söz konusu olabiliyor. Bu ve benzeri farklılıklara çözüm olmak adına Pazar sunduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerimiz diğer BasKonuş sistemleri sağlayıcıları gibi bir paket hizmet veya standart ürün değildir. Firmanıza, operasyonlarınıza veya projelerinize göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir bir esnek yapıda sisteme sahiptir. Böylelikle içinde bulunduğumuz İletişim Çağında herkesin sağlıklı iletişime sahip olabilmesini sağlıyoruz.


Operatör ve Cihaz Bağımsızlığı

Birçok Bas Konuş sistemi belli bir GSM operatörü ile çalışıyor GSM operatörlerin belli bölgelerdeki kapsama alanı problemleri, kullanıcıların da iletişimlerinde sorunlara sebep oluyor. Özellikle geniş alan haberleşme ihtiyacı olan kullanıcıların servis aldıkları GSM Operatörünün ilgili bölgelerdeki kapsama alanı yetersizliği kullanıcılarda mağduriyete sebep oluyor. Böyle durumlarda kullanıcılar diğer GSM operatörlerinden servis alma gibi ihtiyaçları oluşuyor. Sunmuş olduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerimiz’de GSM Operatörü bağımsızlığı sayesinde kullanıcılar istedikleri veya ihtiyaçları doğrultusunda herhangi bir GSM operatöründen hizmet alabilirler. Aynı zamanda birden fazla GSM operatöründen de servis alabilirler ve böylelikle operatörler arası haberleşmeyi kesintisiz sağlayabilirler. Bu süreç müşterilerimize bir operatöre bağımlı kılmadan kaliteyi artırırken maliyeti de düşürme imkanı sunuyor.


Genelde Bas Konuş servis sağlayıcısı firmalar belli bir paket satışı sunarken sundukları paketlerde belirli marka ve model cihazın kullanımını zorunlu tutuyor. Bu süreç mevcut terminallerin veya kullanıcıların istedikleri/ihtiyaç duydukları cihazların kullanımı mümkün olmadığından maliyetli bir yatırım yapmayı zorunlu hale getiriyor. Sunmuş olduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerimiz sayesinde Android, IOS gibi Akıllı işletim sistemine sahip mobil cihazlarda, telefonlarda ve Windows işletim sistemlerinde kullanılabilir.

Bu sayede sağlamış olduğumuz Cihaz ve Operatör Bağımsız çözümlerimiz ile yüksek maliyetler olmadan Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerimize esnek bir geçiş yapabilirsiniz.


3.parti Yazılımlarla Entegrasyon

Yeni Nesil Bas Konuş sistemimiz kullandığınız veya ileride kullanmayı düşündüğünüz 3. parti yazılımlarla entegrasyona uygun esnek bir altyapıya sahiptir. Bu sayede bütün ihtiyaç ve çözümlerinizi tek bir sistemden karşılayabilirsiniz. Yeni Nesil Bas Konuş sistemimiz ile kesintisiz haberleşme ile zamandan kazanırken verimliliği artıran altyapısı ile size daha kullanışlı çözümler sunuyor.
Comments


bottom of page