top of page

BAS KONUŞ

SERVİSLERİ

Aylık Ödeme Planı ile İlk Kurulum Maliyeti Avantajı

Sunmuş olduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Sistemi Cloud Servisimiz ile yeni sistem altyapısı kurulum maliyeti olmadan aylık abonelik hizmeti ile avantajlı Bas Konuş Haberleşmesi kullanılabilir.

Geniş Kapsamlı Yönetici Paneli

Cloud Servis kullanıcıları Yöneticilerine sunmuş olduğumuz Yönetim Paneli ile kullanıcıların esnek kanal ve kullanıcı yönetinimi yanı sıra konum ve istatistik bilgileri görülebilinir.

Operatör Bağımsız ve Türkiye Merkezli Bas Konuş Servisi

Tamamen Türkiye merkezli sunmuş olduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Haberleşme Sistem Altyapısı ile GSM operatörü bağlılığı olmadan Bas Konuş Servisleri kullanılabilir.

Geleneksel Telsiz Sistemleri Bağlantısı

Cloud Servis kullanıcıları kullanmakta olduğu Telsiz sistemleri ile Yeni Nesil Bas Konuş Sistemlerini birbirlerine bağlayabilir. Telsiz ve Bas Konuş Terminalleri ile tek aynı kanal içerisinde sorunsuz görüşebilir.

telsiz - 2.png

Yüksek Kapasite İmkanı

Yeni Nesil Bas Konuş Sistemi Cloud Servisi Standart Paket ile çalışma koşullarınıza uygun 100 kanal kullanabilme ve aynı kanal içerisinde 1.000 kullanıcıya kadar destek verilebilmektedir.

Türkçe Kullanım

Tamemen Türkiye merkezli sunmuş olduğumuz Yeni Nesil Bas Konuş Servislerinde Türkçe kullanım imkanı verilmektedir.

Gerçek Zamanlı Görüntü Paylaşımı (Canlı Yayın)

Cloud Servis Sesli Bas Konuş Haberleşmesi esnasında ister harici ister dahili kamera kullanarak Gerçek Zamanlı Görüntü paylaşımı gerçekleştirebilir.

SOS Mesajı

SOS Butonu veya tanımlanabilir herhangi bir buton ile kanal kullanıcılarına SOS Mesajı Gönderme.

Andorid, iOS, Windows

Yeni Nesil Bas Konuş Sistemi Cloud Servisi Android / IOS tüm mobil ve Windows işletim sistemlerinde kullanabılabilir. 

bottom of page