top of page

YENİ NESİL

BAS KONUŞ

SİSTEMLERİ

Akıllı işletim sistemleri ile uyumlu, ses, görüntü, dosya gönderimi, konum takibi gibi bir çok teknoloji ile donatılmış Profesyonel Bas Konuş Sistemleri ile kurumsal iletişiminiz güçlü olsun.

YENİ NESİL BAS KONUŞ SİSTEMLERİ

TOPLU-İMAJ.png

Profesyonel Bas Konuş Haberleşme Sistemleri, akıllı işletim sistemleri ile uyumlu, Ses, Görüntü, Dosya gönderimi, Konum Takibi gibi teknolojileri içeren haberleşme sistemleridir.

Yeni Nesil Bas Konuş Haberleşme Sistemleri, temelde Mobil Uygulama, Operatör Konsolu, Sistem Sunucuları ve Kullanıcı Terminallerinden oluşmaktadır.

Mobil Uygulamalar Android, IOS ve Windows işletim sistemlerinde çalışmakta olup, özelliştirilebilir yapıda bir çok uygulama ile entegre çalışabilmektedir.

telsiz - 2.png

OPERATÖR

BAĞIMSIZ

2G - 3G

4.5G

İhtiyaca yönelik, Dedike Tip Yeni Nesil Bas Konuş Haberleşme sunucuları firma veya organizasyonların kendi iç networklerine kurulabilir. 20.000 kullanıcıya kadar hizmet verebilen  Bas Konuş Haberleşme Sistem altyapısı tamamen kapalı Network içerisinde kullanılabilir olup, dışarıdan herhangi bir bağlantıya gerek kalmadan ve aylık hizmet ödemesi olmaksızın size ait Yeni Nesil Bas Konuş Teknolojilerine sahip olabilirsiniz.

 

Bas Konuş Sistemleri, endüstriyel kullanıma uygun terminaller, günlük kullanıma uygun akıllı cep telefonları, tablet, bilgisayar ve Android tabanlı bir çok cihazda kullanılabilir. Ayrıca Apple Watch, Android Akıllı Saatler ve Akıllı Gözlükler gibi Android tabanlı giyilebilir teknoloji ürünlerinde de Bas Konuş servisleri kullanılabilir.

 

Yeni Nesil Bas Konuş Haberleşme Sistemleri olarak ID/PW tabanlı yetkilendirme ve OTP desteği ile gelişmiş kullanıcı yetkilendirmesi sunmaktayız. Ayrıca SSL/TLS güvenlik sertifikasyonları ve SHA512/AES128/AES256/ARIA256 gibi güçlü haberleşme güvenliği kullanılmaktadır. Daha güçlü sistem güvenliği için  E2EE  uçtan uca kriptolama seçenekleri sunmaktayız.

bottom of page